Szórakozás
Amikor a pénz beszél: sztárok, akik csak a gázsiért vállalták a szerepet


Pénzből élünk, így hát fontos, mennyit kapunk a munkánkért. Van, amikor a sztárok is csak ez alapján döntenek egy szerepről.
Nagyon jó dolog, ha valaki igazán szereti a munkáját, és akkor sem feltétlenül váltana, ha máshol jóval magasabb fizetést ajánlanak. De persze mindannyian pénzből élünk, a boltban pedig nem lehet úgy fizetni, hogy csak annyit mondunk: jó a melóm, klassz fejek a kollégák. Talán hajlamosak lehetünk azt gondolni, hogy az A-listás színészek vagy a sztársportolók szintjén ennek már kevésbé van jelentősége, hiszen egy-egy munkával is vagyonokat keresnek.
De bizony azért előfordul, hogy ők is garasoskodni kezdenek, vagy egyes feladatokat kizárólag a gázsiért vállalnak el. Akár azért, mert épp meg vannak szorulva, vagy jó ideje nem kaptak már olyan felkérést, ami igazán szépen hozott volna a konyhára. Talán ha más lett volna az aktuális élethelyzetük, most ezekben a szerepekben teljesen más arcokra emlékeznénk.
Íme, 17 sztár, aki kizárólag a pénzért vállalta az adott filmet:
Ha pedig arra vagy kíváncsi, mely szerepeiket utálták a színészek:
(forrás: HuffPost)

Szórakozás
Hamisítatlan stadionélmény a nappaliban - kezdődhet a szurkolás
A filmtörténet legdrágább jelenetei
John Hammondot idézve: „Nem spóroltak semmin...”
Tényleg túl lehet tolni az életmódváltást?
Visszaüthet, ha életünk minden aspektusát mérni és optimalizálni akarjuk ahelyett, hogy magát az egészséges életmódot tűzzük ki célul.
Autóbolondok Szent Grálja Jeremy Clarkson egykori Ford GT-je
Ha egy autóért Clarkson őszintén tud lelkesedni, az már jelent valamit. Pedig volt vele gondja bőven.
Sci-fibe illő körítést kapott az MB&F legújabb karórája
A hetvenes-nyolcvanas évek sci-fi-robotjaiból merítettek ihletet, a végeredmény lélegzetelállító.
Ezek a vébétörténelem legvagányabb mezei - szerintünk
Egyszerűség vagy izgalmas részletmegoldások? Mindkettőre akad bőven példa összeállításunkban.
Csongrád-Csanád vármegye kihagyhatatlan úti céljai kiránduláshoz
„Állj boldogan és büszkén, ősi város, Símulj szerelmes szívvel a Tiszához” - Juhász Gyula.







