Emlékszel a Baywatch sztárjaira? Így néznek ki most

A kilencvenes években nézők milliói tapadtak a képernyőkre a piros fürdőruhás vízimentők kedvéért.
Szikrázó napsütés, homokos tengerpart, pörgős akció, csinos lányok, izmos srácok – nagyjából így lehetne összefoglalni a Baywatch vonzerejét. A kilencvenes évek egyik legnépszerűbb sorozatáról beszélünk, amely 1989 és 2000 között tizenegy évadot élt meg, készült spinoffja Baywatch Hawaii címmel, sőt még tévéfilmek is. Pedig nem sokkal az indulás után egyszer már elkaszálták.
Ki ne emlékezne a piros fürdőruhákra és sortokra, az életmentők drámáira, vagy Jimi Jamison főcímzenéjére, az I’m Always Here-re? Utóbbi mondjuk csak a második évadtól váltotta Peter Cetera Save Me-jét. A legnagyobb húzónév kétségkívül David Hasselhoff volt, de nagyon sok feltörekvő színész is lehetőséget kapott benne. Popkulturális jelentősége megkérdőjelezhetetlen, elég csak arra gondolni, hogy a kor másik sikerszériájában, a Jóbarátokban Joey és Chandler is rajongtak a Baywatchért.
A premier óta eltelt harmincöt év, és persze a színészek is sokat változtak. Ezekben a napokban debütál a Hulun a kulisszák mögé számos interjúval és visszaemlékezéssel betekintést engedő négyrészes dokusorozat, az After Baywatch: Moment in the Sun, mi pedig ennek apropóján megnéztük, hogyan festenek ma egykori kedvenceink.
Íme, a Baywatch sztárjai akkor és most:
Ezek pedig a kedvenc sorozataink a kilencvenes évekből:
Hangulatos és stílusos: 3 pulóver, ami 2025 tavaszán biztosan ott lesz a felkapott darabok között
Tavasszal még jól jön azért egy pulóver, ötleteink között pedig lehet, hogy te is találsz neked tetsző darabot.
Rózsaarannyal ütötték fel ezt az egyedi Bentley-t
A Bentley Batur önmagában is lenyűgöző luxusautó, a Black Rose-t azonban némi rózsaarannyal tették még látványosabbá.
Történelmet írt az NBA hárompontos-királya
Steph Curry az első ember a liga történetében, aki eljutott négyezer tripláig. Vagyis összes karrierpontjának csaknem felét így szerezte.
Sosem látott filmfelvétel került elő a Nemzeti Színház 60 évvel ezelőtti felrobbantásáról
A Blaha Lujza téri Nemzeti Színház 1965. március 15-én történt felrobbantását azóta sem tudta kiheverni a magyar társadalom. Pontosan 60 év telt el azóta, hogy a metró építkezésére hivatkozva lerombolták Budapest ikonikus épületét, amelyre egyre kevesebben emlékeznek már. Az NFI Filmarchívumban most feldolgozott filmfelvételek segítenek abban, hogy azok is átélhessék az élményt, akik sosem járhattak az épületben.
A spermád megmondja, meddig élsz?
Úgy tűnik, a spermiumok száma és mozgékonysága is összefüggésben van a várható élettartamunkkal.
„Az emberek 90 százaléka nem alkalmas együttélésre” - TRÚMEN S02E03
A TRÚMEN legfrissebb adásában a városi élet előnyeit és hátrányait boncolgatja Törőcsik Dani és Tóth Szabi.