„Ez egy belső utazás, ahol a helyükre kerülnek az értékek” – interjú: Rakonczay Gábor
Kétszer evezte át teljesen egyedül az Atlanti-óceánt, ami nemcsak fizikai, hanem belső, lelki utazást is jelent. Olyan gondolatokkal és értékekkel szembesül az ember ilyenkor, amikkel a civilizációban aligha. De vajon hogyan lehet felkészülni a nehézségekre, és milyen gondolatok játszódnak le az utazó fejében két és fél hónap alatt?


