Sokan már a húszas-harmincas éveikben is kopaszodni kezdenek. A tudósok viszont most úgy fest, találtak egy új megoldást.
Nem kell minden rosszról lemondani, ami finom, de a hosszú távú hatásokat tekintve érdemes száműzni az ipari hulladékokat az étrendből.
Ha cukor helyett csak édesítő van benne, az biztosan jó, ugye? Hát, nem egészen. De mennyi az elég, és mikor túl sok?
Nehéz lemondani róla, de a szervezetünk már egy hét után hálás lesz a döntés miatt.
Sokan isszák nap mint nap, sőt akár még egészségesebbnek is gondolják, pedig nem veszélytelen.
Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy az édesítőszerek minden szempontból jobbak a cukornál. Pedig nem feltétlenül.
Érezted már úgy, hogy teljesen tele vagy, de egy kis süteménynek vagy más édességnek azért tudsz még helyet szorítani? A tudománynak van válasza.