Az idő múlása nem mindenkin látszik egyenlően...
Az elmúlt évtizedekben számtalan zseniális főgonosz nehezítette a gamerek életét. Íme, a legjobbak rangsora.
Nem a legrosszabbakat kerestük, hanem azokat, amikről úgy gondoltuk, letehetetlenek lesznek.
Idén sem marad feltupírozott klasszikusok nélkül a gamervilág.
A Resident Evil: Survival Unit a legendás horror franchise legújabb mobiljátéka, és most hivatalosan is bejelentették a megjelenési dátumát.
Pedig mindegyik esetében megvolt a lehetőség egy klasszikus születésére...
Bár 2005-ben adták ki őket, néhányat még ma is szívesen leporolunk.
A Capcom bejelentette a Resident Evil Requiem című túlélőhorror-játékot. Elárulunk nektek mindent, amit tudni érdemes róla.
A pletykákat kezeljük helyén, de azért érdekes dolgok derültek ki a széria új darabjáról!
Sokan még feltelepíteni sem merték őket!