Nagy Perge László modern elektromos autóként képzelte el a Trabant Combit, de persze csak tanulmányról van szó.
Volt idő, amikor még ingyen, vagy annál olcsóbban is szabadultak volna gazdáik a Trabiktól, ma egy ennyire szépen megőrzött példány vagyonokat ér.
Hatvan év alatt hatvanszorosára nőtt a személyautók száma idehaza, erről készített érdekes videót a KSH.
Bólogató kutya, hajó méretű kormány, négy sebesség, műbőrszag... Imádtuk!