Szórakozás
Már most odaadhatjuk a McLarennek az F1-es világbajnoki címet?


George Russell szerint igen, de Andrea Stella szavai sem biztatóak a többi csapatra nézve.
A szezon előtt sokan arra számítottak, hogy kiélezettebb lesz idén a Formula-1 világbajnoki címéért folyó harc, mint tavaly, és akár négy csapat is beleszólhat az első helyért zajló küzdelmekbe. A szurkolók többsége a McLarent, a Red Bullt, a Ferrarit és a Mercedest véleményezte erősnek, most azonban kiderült, hogy a wokingiaknak sikerült a többiek fölé emelkedni, amit a nyitófutamon harmadikként befutó George Russell szavai tovább erősítettek. Persze csupán egy fordulón vagyunk túl, de a Mercedes pilótája már az Ausztrál Nagydíj időmérője után odaadta a bajnoki címet a McLarennek, mondván, ha valakinek hat tized előnye van a többiekkel szemben, az már most elkezdheti a jövő évi autó fejlesztését. Történetesen tavaly láthattuk, hogy a Red Bull kezdeti sikerei után átvette a stafétát a McLaren, úgyhogy mi még nem temetnénk a többi csapatot.
Már csak azért sem, mert a hattizedes előny némiképp túlbecsült adat a futamokra levetítve, de szó ami szó, a Red Bullnak egyelőre nem váltak be igazán a fejlesztései, és inkább a dobogó második fokára álló Max Verstappen jelenti a különbséget. A Mercedesnél a kirakós darabjai jobban összeálltak, ráadásul az újoncok közül a negyedik helyen befutó Andrea Kimi Antonelli kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A Ferrarinál nem lehetnek nyugodtak, hiába Lewis Hamilton szerződtetése, a kommunikációs problémák és a rosszul megválasztott stratégia a tavalyi évet idézte, valamint az autó sem tűnt ütőképesnek. Lando Norris viszont ott folytatta, ahol abbahagyta, és a tavalyi szezonzáró után ismét ő állhatott a dobogó legfelső fokára, azonban ha világbajnok akar lenni, szüksége lesz magabiztosságra, mert a média és a szurkolói elvárások már most hatalmas nyomást helyeztek rá.
A kaotikus futam után messzemenő releváns következtetéseket továbbra sem lehet levonni, ahogy a naptár második versenyéből, a Kínai Nagydíjból sem, ami Piastri győzelmével zárult. Ellenben a riválisok önbizalmát vélhetően megtépázták Andrea Stella, a McLaren csapatfőnökének szavai is. Stella arról beszélt, hogy számára is meglepő volt a tempójuk, mivel úgy kalkuláltak, hogy az ausztrál pálya nem fekszik majd annyira az MCL39-kódnevű versenygépüknek. Erre rátett egy lapáttal a győzelmet arató Norris nyilatkozata, aki kijelentette, a McLaren a favorit, és most már ők azok, akiket le kell győznie a többi csapatnak. Vélhetően három-négy futam múlva mindenki okosabb lesz, a különböző karakterisztikájú pályák pedig meg fogják mutatni az erősorrendet és a csapatok valódi arcát. Az viszont biztos, ha a McLaren tempója még Dzsidda után is megmarad, a közvetlen ellenfeleknek megfordulhat a fejében, hogy inkább jövő évi fejlesztésekre kezdjenek fókuszálni.

Szórakozás
Hamisítatlan stadionélmény a nappaliban - kezdődhet a szurkolás
A filmtörténet legdrágább jelenetei
John Hammondot idézve: „Nem spóroltak semmin...”
Tényleg túl lehet tolni az életmódváltást?
Visszaüthet, ha életünk minden aspektusát mérni és optimalizálni akarjuk ahelyett, hogy magát az egészséges életmódot tűzzük ki célul.
Autóbolondok Szent Grálja Jeremy Clarkson egykori Ford GT-je
Ha egy autóért Clarkson őszintén tud lelkesedni, az már jelent valamit. Pedig volt vele gondja bőven.
Sci-fibe illő körítést kapott az MB&F legújabb karórája
A hetvenes-nyolcvanas évek sci-fi-robotjaiból merítettek ihletet, a végeredmény lélegzetelállító.
Ezek a vébétörténelem legvagányabb mezei - szerintünk
Egyszerűség vagy izgalmas részletmegoldások? Mindkettőre akad bőven példa összeállításunkban.
Csongrád-Csanád vármegye kihagyhatatlan úti céljai kiránduláshoz
„Állj boldogan és büszkén, ősi város, Símulj szerelmes szívvel a Tiszához” - Juhász Gyula.







