Szórakozás
Hivatalos: második évadot kap Az olajügynök

Mondjuk elég meglepő lett volna, ha Taylor Sheridan sorozata nem tér vissza egy újabb szezonra.
Végre hivatalosan is eldőlt Az olajügynök sorsa: Taylor Sheridan népszerű sorozatából hamarosan elkészülhet a második évad. Persze alapvetően számítani lehetett rá, hogy a Magyarországon a SkyShowtime kínálatában látható szériát nem kaszálják el egyetlen szezon után, de amíg konkrét bejelentés nem volt a Paramount+ részéről, semmit sem lehetett biztosra venni.
Sheridan munkásságáról itt írtunk:
Sherdian mellett Christian Wallace jegyzi alkotóként Az olajügynököt, amelynek címbéli szereplőjét Billy Bob Thornton alakítja zseniálisan. A cselekmény a nyugat-texasi olajfúrótornyok és az olajkitermelésre épülő városok életét mutatja be, benne a munkások mindennapjaival, a pénzemberek dilemmáival és a jogi ügyeskedésekkel. Természetesen nincs hiány akcióból, feszültségből és szerelmi szálakból sem.
Vigyázat, innentől spoilerek is jöhetnek!
Thornton karaktere, Tommy Norris afféle problémamegoldó, akire az első évad végén még nagyobb felelősség szakad, miután főnöke és egyben régi barátja, Monty (Jon Hamm) meghal. Nemcsak saját maga és a vállalat jövőjét kell a kezébe vennie, de közben a drogkartellel is szembe kell néznie. Fia, Cooper (Jacob Lofland) eközben saját üzletét kezdi építgetni. Mivel az első évadot abszolút úgy zárták le, hogy nyitva maradjon minden történetszál, nagyon adta magát a folytatás.
A szereplőgárdában a már említettek mellett olyan nevek tűnnek még fel, mint Demi Moore, Ali Larter, Michelle Randolph, de már Andy Garciát is láthattunk epizódszereplőként. Arról egyelőre nincs hír, mikor érkezhet streamingre az új szezon, mindenesetre az elsőt bármikor érdemes újranézni, hamarosan pedig DVD-n és Blu-rayen is megjelenik.
Ezek a vébétörténelem legvagányabb mezei - szerintünk
Egyszerűség vagy izgalmas részletmegoldások? Mindkettőre akad bőven példa összeállításunkban.
Csongrád-Csanád vármegye kihagyhatatlan úti céljai kiránduláshoz
„Állj boldogan és büszkén, ősi város, Símulj szerelmes szívvel a Tiszához” - Juhász Gyula.
Szurkolók közt dekázó rendőr az internet új sztárja
A bostoni rendőr labdakezelése lenyűgözte a drukkereket, hatalmas tapsot kapott a produkcióért.
Váratlanul szigorú lesz a britek közösségi médiás tilalma
Jövő tavasztól kemény intézkedésekkel választanák le a közösségi médiáról a 16 éven aluliakat.
Macska trollkodta szét a Rómeó és Júlia balettelőadást
Avagy így lesz tragédiából komédia a véletlennek köszönhetően.
„Hazaiban Hirdetünk”: összefogott a médiaszakma, hogy a reklámpénzek a hazai tartalomgyártást erősítsék
A „Hazaiban Hirdetünk” társadalmi célú kampány azt tudatosítja, hogy a magyar tartalomgyártás, sőt a helyi kultúra fenntarthatósága is közvetlenül a reklámbüdzsék felelős felhasználásán múlik. Ha a magyar digitális médiaköltés kétharmada a globális techóriásoknál landol, az a hazai tartalomfejlesztés sorvadásához vezet.







