Megérte a balhét: 104 millióért ment el Schwarzenegger órája

Arnold Schwarzenegger egy luxusórával akadt fenn a müncheni vámon, mert elfelejtette bejelenteni. Aztán óriási sikere volt egy árverésen.
Pár napja letarolta az internetet a hír, hogy Arnold Schwarzeneggert több órára őrizetbe vették a müncheni repülőtéren, mivel volt nála egy luxusóra, amit előzetesen elfelejtett bejelenteni. Ez a kis közjáték persze marketingnek sem volt utolsó: a színész-testépítő ugyanis egy jótékonysági árverésre igyekezett a karórával szülőhazájába, Ausztriába. Az aukciót letarolta az óra, az előzetes becsléseket közel háromszorosan is túlszárnyalta az ára.

Egy Audemars Piguet Royal Oak Offshore Selfwinding Cronograph-ról van szó, amely lényegében egyfajta tisztelgés a svájci gyártó és Schwarzenegger együttműködésében 1999-ben elkészült End of Days modell előtt. 43 milliméteres fekete kerámia tok és lünetta, tükröződésmentes zafírkristály mögött látható Méga Tapisserie-számlap, három segédszámlap és dátumkijelzés jellemzi.

A kitzbüheli Climate Initiative jótékonysági est aukcióján kikiáltási ára 50 ezer euró volt, de arra számítottak, hogy lesz gyűjtő, akinek akár 100 ezret is megér. Végül ezt toronymagasan túlteljesítette, hiszen 270 ezerért ment el, ami átszámolva 104 millió forintot jelent. A rendezvényen amúgy rekordot jelentő 500 millió forintnyi bevételt könyvelhettek el.
Hangulatos és stílusos: 3 pulóver, ami 2025 tavaszán biztosan ott lesz a felkapott darabok között
Tavasszal még jól jön azért egy pulóver, ötleteink között pedig lehet, hogy te is találsz neked tetsző darabot.
Rózsaarannyal ütötték fel ezt az egyedi Bentley-t
A Bentley Batur önmagában is lenyűgöző luxusautó, a Black Rose-t azonban némi rózsaarannyal tették még látványosabbá.
Történelmet írt az NBA hárompontos-királya
Steph Curry az első ember a liga történetében, aki eljutott négyezer tripláig. Vagyis összes karrierpontjának csaknem felét így szerezte.
Sosem látott filmfelvétel került elő a Nemzeti Színház 60 évvel ezelőtti felrobbantásáról
A Blaha Lujza téri Nemzeti Színház 1965. március 15-én történt felrobbantását azóta sem tudta kiheverni a magyar társadalom. Pontosan 60 év telt el azóta, hogy a metró építkezésére hivatkozva lerombolták Budapest ikonikus épületét, amelyre egyre kevesebben emlékeznek már. Az NFI Filmarchívumban most feldolgozott filmfelvételek segítenek abban, hogy azok is átélhessék az élményt, akik sosem járhattak az épületben.
A spermád megmondja, meddig élsz?
Úgy tűnik, a spermiumok száma és mozgékonysága is összefüggésben van a várható élettartamunkkal.
„Az emberek 90 százaléka nem alkalmas együttélésre” - TRÚMEN S02E03
A TRÚMEN legfrissebb adásában a városi élet előnyeit és hátrányait boncolgatja Törőcsik Dani és Tóth Szabi.