Itt a harmincadik évfordulós G-Shock Frogman
Az alap funkciókon kívül mutat holdfázist és árapályt is, a jubileumi voltára pedig a színen kívül a titán hátlapon és a számlapon lévő logó emlékeztet.
30 éve jelent meg a Casio G-Shock Frogman, a kerek évfordulót pedig egy különleges kiadással ünneplik. A DW-8200NT jubileumi darabját a piros tokról ismerni fel, illetve további érdekessége, hogy a lünetta és a szíj bioalapú műanyagból készül, ezzel csökkentve a gyártás környezeti terhelését. Az óra napelemmel működik - a Casionál Tough Solarnak hívják a technológiát -, a tok titánból van, a 30 évfordulós logó pedig mind a hátlapon, mind a számlapon látható - az utóbbin viszont csak akkor, ha megnyomjuk a megvilágítást.
Ne maradj le cikkeinkről, like-olj minket a Facebookon is!
Követem!Mivel a Frogman eredendően búváróra, így tudja a 200 méteres vízállóságot és a vonatkozó ISO-szabványt, ezen kívül 31 időzónát ismer, rendelkezik holdfázis- és árapály kijelzéssel, stopperrel, visszaszámlálóval és öt programozható riasztással.
Nézd meg a galériában, hogyan néz ki pontosan!
Keanu Reeves 10 legjobb filmje - szerintünk
Hollywood egyetlen olyan szupersztárja, aki inkább választja a metrót, mint a luxusautókat, és mi pontosan ezért imádjuk!
Hogyan lett 120 év alatt a 10 km/óra sebességhatárból 130? – avagy érdekességek a KRESZ történetéből
Tudtad, hogy egészen 1941-ig Magyarországon is bal oldali közlekedés volt? És azt, hogy a KRESZ megalkotásával egy évvel megelőztük a mobilizációban akkor élen járó Nagy-Britanniát?
Ha a sima okosgyűrű snassz, akkor itt a 18 karátos arany
Ma már több gyártó is kínál efféle hordható okoseszközöket, de az Ultrahuman elképzelése kicsit más.
Százával küldik vissza érmeiket az olimpikonok
Pár hónappal a versenyek után máris borzasztóan néztek ki a medálok, de a NOB kicseréli annak, aki kéri.
Így keményítene be a részeg utasokkal szemben a Ryanair
A legnagyobb európai légitársaságnál betelt a pohár az ittasan problémássá váló utasokkal szemben.
Generációk kedvenc ezermestere volt: így néz ki ma MacGyver, azaz Richard Dean Anderson
Ki ne emlékezne a titkosügynökre, aki mindenféle szorult helyzetben feltalálta magát. Ennyit változott MacGyver megformálója.