Robert Downey Jr.

Kép
Szórakozás

6 világsztár, akinek a józanság mentette meg karrierjét

Volt, aki börtönbe került, más majdnem belehalt a túladagolásba. Hat világsztár, akinek a józanság nélkül egészen másképp alakult volna a karrierje.

Kép
Szórakozás

Doctor Doom elszabadul az új Bosszúállók-előzetesben

Robert Downey Jr. Doctor Doomja megmutatja az erejét: Thor és Mister Fantastic is szembekerül vele az új előzetesben.

Kép
Szórakozás

10 szuperhősfilm, amit szinte mindenki imád

Batman, Pókember, Logan és a Bosszúállók is megmutatták már, mennyi minden fér bele a műfajba. Kiválasztottuk a tíz legjobban sikerült filmet.

Kép
Szórakozás

Színészek, akiket le kellett cserélni letartóztatásuk után

Így múlik el egy pillanat alatt a világ dicsősége...

Kép
Szórakozás

Újabb pletykák a Bosszúállók: Doctor Doom ébredéséről - kiszivárgott a történet?

Lehetséges spoilerveszély, úgyhogy csak óvatosan az olvasással!

Kép
Szórakozás

10 érdekesség a 60 éves Ben Stillerről, amiről talán nem is hallottál

Azt például tudtad, hogy ő rendezte a filmet, amivel Jim Carrey egy időre a legjobban fizetett hollywoodi színésszé vált?

Kép
Szórakozás

10 érdekesség a születésnapos Guy Ritchie-ről, amiről talán nem is hallottál

A rendező különleges munkamódszerei még a tapasztaltabb színészeket is meglepték.

Kép
Szórakozás

Sztárgázsi toplista: Scarlett Johansson lett minden idők legjobban fizetett színésze

Nagyot kaszált új filmjével, magyar átlagbér mellett tízmillió hónapot kellene dolgozni, hogy elérjük eddigi mozis jövedelmét.

Kép
Szórakozás

Ég a ház a Marvelnél? Bennfentesek állítják, nagy gondban van a stúdió

Arra már a rajongók is rájöttek, hogy gond van, de hogy ekkora legyen a baj, arra nem számított senki.

Kép
Szórakozás

10 igaz történeten alapuló film, ami valóban hű maradt az alapanyaghoz

A legjobb sztorikat az élet írja, ezért nem is szükséges őket kiszínezni.

Kép
Szórakozás

Robert Downey Jr. 10 legjobb filmje a közönség szerint

Emlékezetes alakításokból nincs hiány a zseni, milliárdos, playboy és emberbarát színész pályafutásában.

Kép
Szórakozás

Szinte megszállottan készül új filmjére Robert Downey Jr.

Vasember után egy másik Marvel-karaktert is eljátszik, Fátum Doktor figurájára is alaposan felkészül.

Kép
Stílus

Csuklóvizit: ilyen luxusórákban villogtak a sztárok az Oscaron

A hűvös eleganciától a leglátványosabb és legcsillogóbb darabokig nagyon sokféle karórát kiszúrhattunk a legnagyobb sztárok csuklóján.

Kép
Szórakozás

Ezért utálta a többi hős a képregényekben Vasembert

Persze tudjuk, hogy nem feddhetetlen személy a páncélruhás szuperhős, de a képregények lapjain sokkal több megkérdőjelezhető döntést hozott, mint amit a filmekben láthattunk.

Kép
Szórakozás

A Trópusi vihart ma már veszélyes lenne leforgatni Ben Stiller szerint

Már akkoriban sem volt kockázatmentes vállalkozás, de sokat változott azóta a világ.

Kép
Szórakozás

Zseniális polihisztor volt az „igazi Vasember”

A képregények Tony Starkját egy bizonyos Howard Hughesról mintázták, de a filmekben már egy csipetnyi Elon Muskot is csempésztek bele.

Kép
Szórakozás

Ízléstelen improvizáció miatt förmedt a rendező Robert Downey Jr.-ra

Oliver Stone attól félt, a színész viccelődése tönkreteszi a filmjét. Aztán mégis bekerült a végső vágatba.

Kép
Szórakozás

Kicsoda Dr. Doom, a Marvel új főgonosza?

Robert Downey Jr. számára fel van adva a lecke, hogy Vasember után Doom karakterével is egybeforrjon a neve.

Kép
Szórakozás

Félmilliárd forint percenként? Robert Downey Jr. lenyűgöző gázsija

Az ő Vasembere rúgta be az ajtót, amelyen aztán beáramlottak a sikeres szuperhősfilmek. Meg is becsülték érte.

Kép
Szórakozás

Hugh Jackman bizonyítja: akár Vasember is visszatérhet

Erről maga a Marvel Studios elnöke beszélt az új Deadpool-film premierje kapcsán.

Kép
Szórakozás

Robert Downey Jr. rögtönzése adott irányt az egész Marvel-moziverzumnak

Van valami, amit az MCU filmjei egészen másképp kezelnek, mint a képregények, és ez neki köszönhető.

Kép
Szórakozás

Ez a 10 színész tuti választás volt a szuperhősszerepre

Van, aki soha nem vállalna ilyesmit, másoknak viszont a képregényfilmek hozták meg az átütő sikert.

Kép
Szórakozás

A Bosszúállók a való életben is elválaszthatatlanok

Nemcsak a Marvel-filmekben, szerepük szerint működtek csapatként, hanem civilben is összetartanak.

Kép
Szórakozás

Így aggódott Jodie Foster a függőséggel küzdő Robert Downey Jr.-ért

A Szédült hétvége forgatásán dolgoztak együtt, a filmet rendezőként jegyző Foster néhány mondatra félrehívta Downey-t.

Kép
Szórakozás

Így reagált Robert Downey Jr. az Oscar drogos poénjára

A díjátadón Jimmy Kimmel csinált viccet a színész korábbi függőségeiből, életének legsötétebb időszakából.

Kép
Szórakozás

Fura akcentus miatt bukta el a Holiday egyik szerepét Robert Downey Jr.

A sokak által imádott romantikus karácsonyi film meghallgatásán talán senki nem értette, mit csinál.

Előző oldal
Következő oldal