Szórakozás
Mintha rettegnénk a színes autóktól

Szürke, ezüst, fehér, fekete – de miért nem veszünk inkább színes autókat? Mert ez van belénk nevelve.
Játsszunk egyet: nézz ki az ablakon, és kezdd el számolni, hány színes autó halad el az utcán, vagy parkol éppen a látóteredben. Azt fogod látni, hogy csak elvétve bukkan fel egy piros, kék vagy zöld, esetleg jóféle kolbászzsírmetál a sok szürke, fehér és fekete között. Nem véletlen. Elég összetett a dolog, mert sok gyártónál éppen ezek valamelyike választható alapáron, a rendes, vagány metálfény már feláras, sokszor pedig pont az értékesítők terelgetik a sótlanabbak felé a vevőket, mivel a különlegesebbekre hosszabb lehet a várakozási idő. Nem olyan régen a Totalcar is foglalkozott a kérdéssel.
A Fiat tavaly hadat üzent a szürkeségnek:
Most pedig a Carvertical is készített egy kimutatást, hogy a platformon valaha lekérdezett autók közt milyen a megoszlás, az eredmény pedig lelombozó, már legalábbis azoknak, akik szeretnék színesebben látni a világot. 32,9 százalék volt a szürke, 14,6 a fehér és 29,7 a fekete kocsik aránya, ez tehát a teljes autópark több mint háromnegyede, 77,2 százaléka. Az ezredforduló óta ugyan a szürkék egy hajszálnyi visszaesést produkáltak, cserébe a feketék és fehérek népszerűbbek lettek.
Ami az igazi színeket illeti, manapság csupán 0,9 százalékot tesznek ki a sárga autók a portál lekérdezései alapján, a pirosak részesedése 5 százalék, a kékeké 10,9 százalék. 2000-hez képest mindhárom visszaesett. Pedig egy jó Nogaroblau Audi, egy kanárisárga Fiat, egy vörös Ferrari, vagy akár csak egy klassz napszélsárga Suzuki Vitara nagyon fel tudja dobni az ember hangulatát.
Matas Buzelis autóipari szakértő szerint az okok közt említhető, hogy az emberek is kevésbé akarnak kitűnni a tömegből, ezért konzervatívabban választanak. Többen arról is meg vannak győződve, hogy a színes járművek eladása több időt vesz igénybe. De tartanak az élénk színek kifakulásától, emiatt az esetleges értékcsökkenéstől is, és úgy vélik, az egyszerűbbeket könnyebb kezelni, tisztán tartani. Ez mondjuk a szürkére igaz is, de a fekete kocsiknál hálátlanabb e tekintetben kevés van.
Szavazz: te mit választanál?
Ilyen volt a világ, amikor az USA legutóbb focivébét rendezett
Észak-Amerikában 1994-ben volt legutóbb labdarúgó-világbajnokság, bolygónkon azóta szinte minden megváltozott.
Férfiként is vállalnod kell, ha nem vagy jól
Ez az öt hétköznapi jelenség túlmutat a stresszen, sokszor valódi szorongás bújik meg mögöttük.
Dollármilliárdos üzlet az olajlopás Texasban
A tolvajok évről évre egyre komolyabb károkat okoznak az olajtársaságoknak.
VHS-en jelenik meg egy vadonatúj sci-fi film
Streaming helyett kezdetben kizárólag videókazettán lesz elérhető a This Is How The World Ends című független alkotás.
„Az emberi faktor fontos marad, amit nem tud kiváltani semmilyen algoritmus” – interjú Dóra Ádám festőművésszel
Dóra Ádám a fiatal képzőművész-generáció ismert alakja, művei intézményi és magángyűjteményekben egyaránt megtalálhatók. Nemzetközi karrierjét tudatosan építette, az elmúlt tíz évben alkotott Londonban és Barcelonában is, bázisát mégis a Dunakanyarba helyezte. Beszélgettünk a kreatív stratégia fontosságáról, az üzleti szempontokról és arról is, hogy egy galéria helyezhet-e nyomást a művészre a siker érdekében. A Kortársak-sorozat első epizódja.
Hőség és izzadás: ez lehet a legszomjasabb világbajnokság
Az idei labdarúgó-világbajnokságot éppen akkor rendezik, amikor a legmelegebb van Észak-Amerikában. De mennyire terheli meg ez a csapatokat?







